Men's Box Flask
Men's Box Flask
Men's Box Flask

Men's Box Flask

85,00 €

Drevený Whisky Box je skutočne exkluzívny dar pre každého, ktosi dokáže vychutnať kvalitný alkohol. Je to dokonale elegantný a vďaka viacnásobnej personalizácii tiež maximálne originálny darček. Personalizovaný gravírovaním nie je iba samotný drevený lakovaný box, ale najmä jeho obsah. Precízne vygravírovaný monogram nájde budúci majiteľ na značkových whisky pohároch z krištáľového skla, ale tiež na nerezovej ploskačke. Tento výnimočný produkt vyrábame sami, a na mieru, a nikde inde ho nezoženiete. Je preto jedinečným tipom na darček pre akúkoľvek príležitosť, na ktorý sa bude dlho spomínať. Dali sme si záležať na obzvlášť kvalitnom a elegantnom prevedení, preto je tento dar vhodný aj pre tých najnáročnejších.

Pri objednávke Whisky Boxu najprv zvoľte požadovanú značku alkoholu a do poľa Informácie ku grafike zadajte číslo grafiky, ktorú si vyberiete z ponuky nižšie, meno aj iniciály, prípadne ďalší potrebný text, či rok (ukážky grafík nájdete nižšie na stránke), a zvoľte "Uložiť prispôsobenia". Napíšte nám tiež, či si box želáte pogravírovať z vonkajšej alebo z vnútornej strany, prípadne ďalšie vaše poznámky. Náhľad upravenej grafiky vám pred výrobou zašleme na schválenie.

 PRÍKLAD zadania informácií ku grafike: 
Grafika č. 3, meno: PETER, rok 1972, text zmeniť na: NAJLEPŠÍ KAMARÁT. Box gravírovať z vonkajšej strany. 

Značka alkoholu
  • Johny Walker
  • Jameson
  • Jack Daniels

 

Drevený Whisky Box je skutočne exkluzívny dar pre ozajstného muža. Je to dokonale elegantný a vďaka viacnásobnej personalizácii tiež maximálne originálny darček. Personalizovaný nie je iba samotný drevený box, ale najmä jeho obsah. Precízne vygravírovaný monogram nájde budúci majiteľ na značkových whisky pohároch z krištáľového skla, ale tiež na žulových ľadových whisky kameňoch, ktoré sú vynikajúcou alternatívou ľadu, ktorá chladí, ale nápoj topením neriedi. Tento výnimočný produkt vyrábame sami, a na mieru, a nikde inde ho nezoženiete. Je preto jedinečným tipom na darček pre akúkoľvek príležitosť, na ktorý sa bude dlho spomínať.
Dali sme si záležať na obzvlášť kvalitnom a elegantnom prevedení, preto je tento dar vhodný aj pre tých najnáročnejších. Ako prvý zaujme tmavohnedý lakovaný drevený box s vygravírovaným monogramom, ktorého grafiku si sami zvolíte. Samotný obsah boxu je kvalitný, praktický a garantovane poteší každého milovníka whiskovej kultúry.

Ak si z ponuky whisky nevyberiete, možnosťou je objednať box bez fľašky za nižšiu cenu. Ľubovoľný alkohol si do boxu doplníte po doručení sami. Pre objednanie boxu bez fľašky, a informáciu o cene, nás prosím kontaktujte.

Cena boxu sa líši podľa zvoleného alkoholu. Ak si z ponuky whisky nevyberiete, možnosťou je objednať box bez fľašky za nižšiu cenu. Ľubovoľný alkohol si do boxu doplníte po doručení sami. Pre objednanie boxu bez fľašky, a informáciu o cene, nás prosím kontaktujte.

 Obsah boxu 

Drevený box s gravírovaním
Materiál: drevo, kov, 
Rozmer: 37 x 21 x 11 cm
Výplň: drevená vlna

Fľaša whisky podľa vášho výberu:

Jack Daniels, objem 700 ml, obsah alkoholu 40%
Whiskey sa vyrába v Lynchburgu, v štáte Tennessee už od roku 1860. K výrobe sa používa čistá voda z vápencových jaskýň. Whiskey je podobná bourbonu. Iná je v tom, že sa filtruje cez javorové uhlie vo veľkých drevených kadiach ešte pred starnutím. Dozrieva v nových dubových sudoch. Vôňa je veľmi vyzretá, raž dym, sladké drievko, karamel, med. Chuť stredne plná, raž, karamel, korenistá dochuť. Považuje sa za kultovú whiskey.

Jameson, objem 700 ml, obsah alkoholu 40%
Jameson je írska whisky a patrí medzi najpredávanejšie na svete. Pri jej výrobe sa používa značný diel surového, nesladového jačmeňa a zvyčajne sa destiluje trikrát, čo zaručuje dokonalú kvalitu produktu. Základná zmes obsahuje niekoľko 12-ročných obilných a sladových whisky, ktoré dozrievajú v sudoch po sherry. Výsledkom je vyzretý, sladký ovocný nápoj s nádychom korenia.

Johnnie Walker Red Label, objem 700 ml, obsah alkoholu 40%
Najpredávanejšia škótska whisky na svete. Mieša sa z viac ako 35 sladových a obilných whisky z celého Škótska. Každá whisky, z ktorej sa mieša nie je mladšia ako 5 rokov. Jej "pravá chuť škótskej" získala i kráľovskú pečať a mnoho ocenení na svetových súťažiach liehovín. Vôňa je osobitá a korenistá s náznakom vanilky a trpkého dymového sladu. Je vhodná aj do miešaných nápojov.

Ploskačka s gravírovaním
Objem: 203ml
Materiál: nerezová oceľ

Wisky pohár s gravírovaním, 2ks
Objem 280 ml
Materiál: krištáľové sklo

Ďalšie varianty darčekových whisky boxov

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov

V rámci poskytovania služieb využíva táto stránka cookies. Používanie a dostupnosť cookies môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach Vášho prehliadača.