Men's Box Stones
Men's Box Stones
Men's Box Stones
Men's Box Stones

Men's Box Stones

74,00 €

Drevený Whisky Box je skutočne exkluzívny dar pre každého, kto si dokáže vychutnať kvalitný alkohol. Je to dokonale elegantný a vďaka viacnásobnej personalizácii tiež maximálne originálny darček. Personalizovaný gravírovaním nie je iba samotný drevený lakovaný box, ale najmä jeho obsah. Precízne vygravírovaný monogram nájde budúci majiteľ na značkových whisky pohároch z krištáľového skla, ale tiež na žulových ľadových whisky kameňoch, ktoré sú vynikajúcou alternatívou ľadu, ktorá chladí, ale nápoj topením neriedi (gravírovanie z jednej strany). Tento výnimočný produkt vyrábame sami, a na mieru, a nikde inde ho nezoženiete. Je preto jedinečným tipom na darček pre akúkoľvek príležitosť, na ktorý sa bude dlho spomínať. Dali sme si záležať na obzvlášť kvalitnom a elegantnom prevedení, preto je tento dar vhodný aj pre tých najnáročnejších.

Pri objednávke Whisky Boxu najprv zvoľte požadovanú značku alkoholu a do poľa Informácie ku grafike zadajte číslo grafiky, ktorú si vyberiete z ponuky nižšie, meno aj iniciály, prípadne ďalší potrebný text, či rok (ukážky grafík nájdete nižšie na stránke), a zvoľte "Uložiť prispôsobenia". Napíšte nám tiež, či si box želáte pogravírovať z vonkajšej alebo z vnútornej strany, prípadne ďalšie vaše poznámky. Náhľad upravenej grafiky vám pred výrobou zašleme na schválenie.

 PRÍKLAD zadania informácií ku grafike: 
Grafika č. 3, meno: PETER, rok 1972, text zmeniť na: NAJLEPŠÍ KAMARÁT. Iniciály na kamene "PM". Box gravírovať z vonkajšej strany. 

Značka alkoholu
  • Johny Walker
  • Jameson
  • Jack Daniels

 

Drevený Whisky Box je skutočne exkluzívny dar pre ozajstného muža. Je to dokonale elegantný a vďaka viacnásobnej personalizácii tiež maximálne originálny darček. Personalizovaný nie je iba samotný drevený box, ale najmä jeho obsah. Precízne vygravírovaný monogram nájde budúci majiteľ na značkových whisky pohároch z krištáľového skla, ale tiež na žulových ľadových whisky kameňoch, ktoré sú vynikajúcou alternatívou ľadu, ktorá chladí, ale nápoj topením neriedi. Tento výnimočný produkt vyrábame sami, a na mieru, a nikde inde ho nezoženiete. Je preto jedinečným tipom na darček pre akúkoľvek príležitosť, na ktorý sa bude dlho spomínať.
Dali sme si záležať na obzvlášť kvalitnom a elegantnom prevedení, preto je tento dar vhodný aj pre tých najnáročnejších. Ako prvý zaujme tmavohnedý lakovaný drevený box s vygravírovaným monogramom, ktorého grafiku si sami zvolíte. Samotný obsah boxu je kvalitný, praktický a garantovane poteší každého milovníka whiskovej kultúry.

Ak si z ponuky whisky nevyberiete, možnosťou je objednať box bez fľašky za nižšiu cenu. Ľubovoľný alkohol si do boxu doplníte po doručení sami. Pre objednanie boxu bez fľašky, a informáciu o cene, nás prosím kontaktujte.

Ďalšie varianty darčekových whisky boxov

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov

V rámci poskytovania služieb využíva táto stránka cookies. Používanie a dostupnosť cookies môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach Vášho prehliadača.